Informácia o nástupe do školy od 22.6.2020

stiahnuťMilí rodičia, tu nájdete dôležité informácie týkajúce sa nástupu detí do školy od pondelka, 22. júna 2020. Prosíme Vás, aby ste si ich prečítali a riadili sa podľa nich.
Dôležité je, aby dieťa prinieslo v pondelok 22.6. ráno zákonným zástupcom podpísané Vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa (platí pre 6. až 9. ročník). Ak nemáte možnosť vytlačiť si vyhlásenie, v pondelok ráno pred budovou školy ho dostanete v papierovej podobe a môžete ho tam vyplniť vlastným perom. Podpísať ho musí zákonný zástupca, priniesť do školy ho môže dieťa.
Prosíme, aby si vaše dieťa donieslo so sebou prezuvky, zošit (akýkoľvek) a pero. Žiak má mať tiež k dispozícii vlastné rúško a hygienické vreckovky.
Vyučovanie bude prebiehať v čase od 8:00 do 12:25 v blokoch. Príchod do školy je od 7:30. Obsahom vyučovania bude opakovanie učiva, budovanie sociálnych vzťahov v triede, didaktické a pohybové hry.
Tešíme sa na stretnutie.

Čestné vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa na stiahnutie >>>

Cesty k divadlu

102923626_629430590990862_671252578901688320_nDňa 6. 3. 2020 sa v našej škole uskutočnil vzdelávací workshop CESTY K DIVADLU. Žiaci 3. a 4. ročníkov si vyskúšali, ako prostredníctvom dramatickej hry a improvizácie premeniť literárny text na jednoduchý javiskový tvar, ako tvoriť dramatické situácie v priestore na základe textovej predlohy. Do tajov divadla deti zasvätili odborné lektorky Eliška Sadíleková a Judita Sadíleková pod záštitou Regionálneho osvetového strediska v Leviciach. Viac foto na Facebooku >>>

Informácia o nástupe do školy od 1.6.2020

stiahnuťMilí rodičia, tu nájdete dôležité informácie týkajúce sa nástupu detí do školy od pondelka, 1. júna 2020. Prosíme Vás, aby ste si ich prečítali a riadili sa podľa nich.
——————————————————-
Dôležité je, aby ste v pondelok ráno priniesli do školy (osobne, alebo môže priniesť aj dieťa) VYPLNENÉ A PODPÍSANÉ Vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa a tiež Informáciu o odchode z ŠKD (ak ste dieťa prihlásili aj do ŠKD). Tieto dokumenty sú dôležité a bez nich nebude možné dieťa vpustiť do budovy školy. Ak nemáte možnosť si ich vytlačiť, v pondelok ráno pred budovou školy ich dostanete v papierovej podobe a môžete ich tam vyplniť vlastným perom.

Čítať ďalej Informácia o nástupe do školy od 1.6.2020

Zisťovanie záujmu o nástup do školy

praca logoV systéme EduPage sme zverejnili zisťovanie záujmu rodičov o nástup svojich detí do školy od 1. júna 2020. Tento oznam sa týka rodičov a žiakov 1. až 5. ročníka. Vyjadrenie možnosti o nástupe do školy, návšteve školského klubu a stravovaní uskutočnia rodičia po prihlásení sa do EduPage do piatka, 22.5.2020 do 23:59. Ďakujeme za spoluprácu.

Zápis do 1. ročníka

untitledZákladná škola v Kalnej nad Hronom oznamuje rodičom, že zápis šesťročných detí narodených od 1. septembra 2013 do 31. augusta 2014 bude 16. apríla 2020 od 12:00 do 16:00 v budove ZŠ Kalná nad Hronom (Školská 11). Na zápis prídu aj rodičia detí, ktoré v školskom roku 2019/2020 mali odklad školskej dochádzky. O prijatí dieťaťa do školy bude rozhodovať riaditeľ základnej školy. K zápisu prinesú rodičia rodný list dieťaťa a svoj občiansky preukaz. Každý prijatý žiak obdrží balíček učebných pomôcok zdarma.

Všetky náležitosti zápisu vybavíte aj ELEKTRONICKY. Kliknite!

Zatvorenie školy

praca logoNa základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu SR zo dňa 12. marca 2020 bude základná škola v Kalnej nad Hronom zatvorená od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane. Z obeda budú žiaci automaticky odhlásení. Všetky ďalšie informácie o prevádzke a pokynoch budú zverejnené na webovej stránke školy a aj cez edupage. Ďakujem za pochopenie. Mgr. Peter Lipták, riaditeľ školy

Usmernenia Ministerstva školstva ohľadom šírenia vírusu

praca logoKORONAVÍRUS- pokyny

  • V súvislosti so šírením koronavírusu COVID 19 a na základe usmernenia MŠVVaŠ  pre školy a školské zariadenia zverejňujeme odporúčania:
    1. Ak sa žiaci vrátili z oblastí, kde sa potvrdil výskyt  koronavírusu alebo boli v kontakte s nakazenou osobou, tak počas 14 dní od návratu musia kontrolovať svoj zdravotný stav a odporúča sa ostať doma.
    2. V prípade, že sa u dieťaťa objavia príznaky – zvýšená teplota, kašeľ, sťažené dýchanie, bolesť svalov a hlavy, únava, musí:

Čítať ďalej Usmernenia Ministerstva školstva ohľadom šírenia vírusu