Miláčikovia v škole

20181119_114855November a december sa v našej škole niesol v znamení domácich miláčikov. Šiestaci sa venovali počas biológie téme blízki spoločníci človeka. Pochválili sa zvieratkami, o ktoré sa s láskou starajú. Predstavili ich spolužiakom, porozprávali o starostlivosti o ne, rozveselili nás zážitkami s nimi. Spoločníkmi na biológii nám boli psíci, kocúr, myška, škrečok, korytnačka, králiky a slimáky. Ďakujem žiakom aj ich rodičom za spestrenie hodín biológie.

Adventné posedenie deviatakov

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čarovné obdobie adventu vnímame všetci akosi citlivejšie ako iné sviatky. No je to snáď najradostnejšie obdobie.  V piatok 7. decembra 2018 sa stretli v priateľskom a sviatočnom duchu žiaci deviateho ročníka a opäť si vytvorili v triede príjemnú predvianočnú atmosféru. Stretli sa pri dobrom čaji, vianočnom pečive a iných dobrotách, ktoré im pripravili mamičky. Žiaci si zatancovali, zaspievali vianočné pesničky a zahrali spoločenské hry.