Zatvorenie školy

praca logoNa základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu SR zo dňa 12. marca 2020 bude základná škola v Kalnej nad Hronom zatvorená od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane. Z obeda budú žiaci automaticky odhlásení. Všetky ďalšie informácie o prevádzke a pokynoch budú zverejnené na webovej stránke školy a aj cez edupage. Ďakujem za pochopenie. Mgr. Peter Lipták, riaditeľ školy

Usmernenia Ministerstva školstva ohľadom šírenia vírusu

praca logoKORONAVÍRUS- pokyny

• V súvislosti so šírením koronavírusu COVID 19 a na základe usmernenia MŠVVaŠ  pre školy a školské zariadenia zverejňujeme odporúčania:
    1. Ak sa žiaci vrátili z oblastí, kde sa potvrdil výskyt  koronavírusu alebo boli v kontakte s nakazenou osobou, tak počas 14 dní od návratu musia kontrolovať svoj zdravotný stav a odporúča sa ostať doma.
    2. V prípade, že sa u dieťaťa objavia príznaky – zvýšená teplota, kašeľ, sťažené dýchanie, bolesť svalov a hlavy, únava, musí:

Čítať ďalej Usmernenia Ministerstva školstva ohľadom šírenia vírusu