Informácia o nástupe do školy od 1.6.2020

stiahnuťMilí rodičia, tu nájdete dôležité informácie týkajúce sa nástupu detí do školy od pondelka, 1. júna 2020. Prosíme Vás, aby ste si ich prečítali a riadili sa podľa nich.
——————————————————-
Dôležité je, aby ste v pondelok ráno priniesli do školy (osobne, alebo môže priniesť aj dieťa) VYPLNENÉ A PODPÍSANÉ Vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa a tiež Informáciu o odchode z ŠKD (ak ste dieťa prihlásili aj do ŠKD). Tieto dokumenty sú dôležité a bez nich nebude možné dieťa vpustiť do budovy školy. Ak nemáte možnosť si ich vytlačiť, v pondelok ráno pred budovou školy ich dostanete v papierovej podobe a môžete ich tam vyplniť vlastným perom.

Čítať ďalej Informácia o nástupe do školy od 1.6.2020

Zisťovanie záujmu o nástup do školy

praca logoV systéme EduPage sme zverejnili zisťovanie záujmu rodičov o nástup svojich detí do školy od 1. júna 2020. Tento oznam sa týka rodičov a žiakov 1. až 5. ročníka. Vyjadrenie možnosti o nástupe do školy, návšteve školského klubu a stravovaní uskutočnia rodičia po prihlásení sa do EduPage do piatka, 22.5.2020 do 23:59. Ďakujeme za spoluprácu.