Škola v prírode 2019

IMG_20190604_135209Každý rok žiaci prvého stupňa absolvujú týždňový pobyt v škole v prírode vo Vysokých Tatrách. Stalo sa tak aj tohto roku v dňoch  od 3.6. do 7.6.2019. Deti mali  možnosť vidieť veľa zaujímavých vecí. Program bol  ozaj  bohatý. Navštívili skanzen v Pribyline, Liptovskú Maru, Spišský hrad, Levoču a Kežmarok. V národnom parku videli Studenovodské vodopády, Rainerovu chatu, Štrbské pleso, Popradské pleso . Vyviezli  sa zubačkou na Hrebienok. Navštívili múzeum  v Tatranskej Lomnici, kde si pozreli film o našich horách, tatranskej  flóre a faune. Cestou domov prešli chodníkom nad korunami stromov v Bachledovej doline. Deti budú určite radi spomínať aj na vynikajúce ubytovanie vo Veľkom Slavkove. Viac foto je na Facebooku.