Exkurzia do hlavného mesta

IMG_20190618_164231Dňa 18. júna 2019 sa žiaci 3.-4. ročníkov zúčastnili exkurzie v našom hlavnom meste. Prvým bodom výletu bola návšteva Hradu Devín. Z hradu smerovali naše kroky do prístavu, kde kotvila naša výletná loď, ktorou sme sa doplavili až do samotného centra mesta. Žiaci si plavbu loďou neskutočne užívali. Ďalšou zastávkou bola návšteva Bratislavského hradu.  Na hradnom nádvorí sme si oddýchli, načerpali nové sily, odfotili sa  pred sochou Svätopluka a pobrali sme sa na Hlavné námestie. Tam nás už čakal „vláčik Prešporáčik“ , do ktorého sme si nasadali a nechávali sme sa unášať výkladom o histórii tohto mesta. Prešli sme na ňom pred Michalskou bránou, Rolandovou fontánou,…a pristavili sme sa aj pri Dóme sv. Martina….Výlet sa každému veľmi páčil. Viac foto na FB >>>