Žiaci sa zmenili na príšery

IMG_20191025_144206Halloween je jedným zo sviatkov, kedy žiaci môžu ukázať svoju kreativitu v podobe masiek a vyrezávaných tekvíc. Našu školu oživili zábavne a strašidelne vyrezané tekvice žiakov prvého stupňa, ktoré boli vystavené pred vstupom do školy. Žiaci druhého stupňa najskôr vyzdobili svoje triedy pavučinami, postavami z hororu, tekvicami, strašidelnými lampiónmi, balónmi a potom vymysleli halloweenske masky. Na hodinách technickej výchovy ukázali  svoje zručnosti pri výrobe tekvíc z dreva. Kostýmy všemožných strašidiel, čarodejníc, zombíkov, upírov, hororových postavičiek ukázali na halloweenskej párty, ktorá sa konala na druhom stupni 25., 28. a 29. októbra. Tí, ktorí prišli, sa mohli vyblázniť čo v najstrašidelnejšom prevleku, zatancovať si, pozrieť si horor, zabaviť sa hrami a občerstviť sa rôznymi dobrotami. Hodina maľovania na tvár a prípravy masiek určite stála za to. Ďalšie foto je na facebooku >>>